Dostawa i płatność


W skrócie

Sposób dostawyKoszt - przedpłataKoszt - pobranie
Poczta Polska10,00 zł15,00 zł
Kurier UPS15,00 zł19,00 zł

ZAKUPY OD KWOTY 400 ZŁ DOSTARCZAMY BEZPŁATNIE (GRATIS) - dotyczy dostawy na terytorium Polski. 

Zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym jest potwierdzane automatycznie poprzez wysłanie listu pocztą elektroniczną. Jeżeli dodatkowo poza złożeniem zamówienia utworzyliście Państwo konto w naszym sklepie, to po zalogowaniu się na nie klienta można sprawdzić status zamówienia w historii zamówień. Jeżeli dany towar posiadamy w naszym magazynie, wtedy zamówienie jest realizowane w terminie do 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym lub w ciągu 24 godzin od otrzymania dyspozycji wysyłki za pobraniem. Należy jednak pamiętać, że czas potrzebny na zaksięgowanie Państwa wpłaty od momentu wykonania przelewu może wynosić kilka dni (zazwyczaj 1-3).
Jeżeli wybrany przez Państwa towar nie jest w danym momencie dostępny w naszych magazynach, wtedy czas realizacji zamówienia może się wydłużyć (do 30 dni roboczych, choć zazwyczaj jest to okres krótszy, zależny jednak od naszych zagranicznych kontrahentów) - w przypadku towarów "na zamówienie" bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia terminu dostępności).

Sposoby dostawy i płatności, cennik dostawy

Mają Państwo do wyboru poniższe metody płatności za zakupione przedmioty:

- przelew na konto
- płatność za pobraniem (przy wysyłce Pocztą Polską lub firmą kurierską UPS)
- zakup na raty (Santander)
- płatność przy odbiorze osobistym
- system płatności elektronicznych PayU.pl (szybkie przelewy, obsługa kart kredytowych).
 
W każdym przypadku prosimy o sprawdzenie stanu technicznego towaru w obecności doręczyciela i w razie uszkodzeń mechanicznych spisanie protokołu szkody i bezzwłoczny kontakt ze sklepem.

Zamówione artykuły są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej, do wyboru przy zamówieniu. W przypadku przedpłaty (wpłaty na konto) koszt wysyłki jest niezależny od wagi i liczby kupionych przedmiotów i wynosi 10 PLN dla przesyłki Pocztą Polską oraz 15 PLN dla przesyłki wysłanej kurierem. W przypadku wysyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze przesyłki od listonosza / kuriera), koszt wysyłki Pocztą Polską wynosi 15 PLN, zaś firmą kurierską 19 PLN.

Towar można także odebrać osobiście w naszych sklepach: w centrum Warszawy przy ulicy Solec 34 B (w filarze Mostu Poniatowskiego, 00-394 Warszawa), w Krakowie przy ul. Dietla 69 (31-050 Kraków) oraz w Chorzowie przy ul. Katowickiej 56 (41-500 Chorzów).
 
 

DOSTAWA W RAMACH UE (poza granice Polski)


 
www.gls-group.eu

Zamówienie złożone w sklepie Teleskopy.pl możemy dostarczyć także poza granice Polski. Proponujemy szybką i tanią wysyłkę firmą kurierską GLS - cena za paczkę 5 kg już od 75 zł! Sprawdź koszt wysyłki w tabeli poniżej (dokument PDF), a w razie pytań napisz na kontakt@teleskopy.pl

CENNIK DOSTAWY DO KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ (.PDF)
 

 Na życzenie możemy małe, lekkie przesyłki możemy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony, paczka pocztowa), zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty (vide: http://cennik.poczta-polska.pl)

PŁATNOŚĆ ZA PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

Jeżeli nie posiadacie Państwo konta bankowego w złotówkach, polecamy skorzystać z usług PayPal - szybkich i bezpiecznych płatności online. Nasz login w serwisie PayPal to kontakt@teleskopy.pl

 


www.paypal.com


 

INPOST


Mniejsze przesyłki możemy na życzenie wysłać do paczkomatu InPost. Wysyłki takie są realizowane wyłącznie z Warszawy po uprzednim uzgodnieniu mailowym.  

Top